Som mediamatik! Hrdo som vyštudoval knižnično-informačné vedy a na môj odbor nedám dopustiť. Aj preto, že mi ponúkol množstvo aktivít, ktoré výrazne zmenili moje smerovanie. Takže poporiadku…

Tento blog som začal písať  5. septembra 2005, a už od začiatkov som sa venoval technológiám a vyučovaniu. Dve veci, ktoré napĺňajú môj život a robia ho znesiteľným. Za ten čas pretieklo veľa vody piva, popri mnohých aktivitách som sa upriamil na softvérovú analýzu a testovanie ekonomických programov, pričom sme rozbiehali nový projekt Business Intelligence analýz, ku ktorému som si stihol vypestovať silný vzťah a závislosť. Vrátil som sa postupne k vývoju mobilných aplikácií a naplno rozbehol moje aktivity vo vzdelávaní na Žilinskej univerzite a v Azete.

Okrem pracovných aktivít môj čas s počítačom napĺňajú aj sociálne siete, doktori mi do karty píšu diagnózu early adopter. Nájdete ma na všetkých možných weboch, kde sa pohybujú ľudia. Technológie využívam aj pri mojom hobby – geocachingu, ktorý ma drží už pekných pár rokov a snažím sa mu zážitky oplatiť napríklad prekladom aplikácií a webov do slovenčiny, pretože čoraz viac používateľov prichádza aj zo Slovenska. Za posledné roky som spoznal množstvo nových (adrenalínových) aktivít, pri ktorých si kompenzujem život bežného pracujúceho človeka. Môžete ma preto stretnúť v horách, pri lezení na skalách alebo na mojom najobľúbenejšom biku.

11880403_10205689712535633_4569526634929369348_n